4.5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
דוצר
 
חברה להנדסה ולהספקה בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3225647
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות החברה

 
חברת דוּצָר בע"מ מייבאת, משווקת ומתקנת ציוד הנדסי מתוחכם זה קרוב ל- 60 שנה. כמו כן, החברה מייבאת, משווקת ומתקנת מוצרים עבור כלים פניאומטיים, דוגמת משאבות אוויר (ואקום או לחץ) ואביזרים תואמים אליהן, הליקוילים ללא לשונית ומערכות הנעה על ציר חלק.

החברה מספקת ללקוחותיה מוצרי איכות מתוצרתן של החברות המובילות בעולם, דוגמת DVP GAST, KATO ומעסיקה צוות מקצועי, הנותן מענה מהיר, יעיל ואיכותי לכל הלקוחות.
 

מוצרי החברה כוללים:

 
  • ציוד יניקה ודחיסה של אוויר - משאבות ואקום ומדחסים יבשים במגוון דגמים: דגם בוכנתי, דיאפרגמה (בעל ראש אחד או שניים), דגם לינארי או דגם כנפיים
  • מנועים פניאומטיים וכלי עבודה ייעודיים לדחיסת אוויר
  • חיבורים מהירים למגוון מטרות
  • מערכות הנעה מיוחדות, הפועלות על ציר חלק
  • הליקוילים ללא לשונית וקשיחים, לכל ענפי התעשייה
  • אביזרים ייעודיים למערכות ואקום: מסננים בקטריאליים, מסננים רגילים, לוכדי שמן, חיבורי DN לוואקום גבוה, פטמות ואקום ועוד.
 
 
החברה מקפידה לחדש את מלאי המוצרים באופן תדיר, מתוך מטרה להיענות לצורכי השוק ולדרישות של לקוחותיה. היא מציעה שירותי תמיכה ופותרת בעיות בתחומים טכניים והנדסיים שונים. כל המוצרים מסופקים במהירות. שירות התיקונים ניתן בבית המלאכה בחברה, ומשלב שימוש בחלקי חילוף מקוריים שמאפשרים לציוד לתפקד במלוא היכולת. יתרון בולט נוסף של דוצר נעוץ במחירים הנוחים שלה.

עם השנים, החברה הלכה והתפתחה, ועקב הגידול עברה למשכנה החדש באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה. עם לקוחות החברה נמנים לקוחות מכל תחומי המשק, לרבות: חקלאות, ענף המים ועוד.
 
למידע נוסף ולהזמנות, צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם: 072-3225647.
 
 
 
משאבות ואקום במרכז